پارک ملی سکویا -ایالت کالیفرنیا

پارک ملی سکویا (Sequoia National Park)، پارکی طبیعی در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا است.درختان این منطقه به دلیل عمر بیش از 1000 سال و ارتفاعاتی بیش از 100 متر بی نظیر می باشند، در ادامه با تور کیش همراه باشید.

پارک ملی سکویا-ایالت کالیفرنیا

همراه شما در هنگام قدم زدن پارکبان همراه می شود و راهنمایی های لازم را انجام می دهد البته این در صورت تمایل خودتان است. دو مسیر برای پیاده روی در این پارک وجود دارد ، مسیر آبشار تریلیوم در پارک ملی و مسیر پرایر کریک در خلیج پرایر می باشد. اگر تمایل به رانندگی دارید می توانید از مسیر بزرگ راه در صورتی تماشایی بی دراری، مسیر هاولند هیل و استوت گراو را انتخاب نمایید.

پارک ملی سکویا-ایالت کالیفرنیا

در این پارک علاوه بر وجود درختان غول پیکر و گونه های حیوانی کم یاب چون گوزن خالدار روزولت، بابکتز، عقاب طاس، جغد خال خال شمالی و، در سواحل، نهنگ خاکستری و شیر دریایی ، در بخشی از جنگل که شرایط بهتر و مربوط تری دارد هم می توانید انواع گونه های گیاهی چون سرخس،انواع توت ها و گلها را بیابید. اما امکان دارد شما به بهی گیری علاقه مند باشید در این صورت رودخانه اسمیت و خلیج میل بستر مناسبی برای صید ماهی قزل آلا و ماهی فولادسر می باشد.

پارک ملی سکویا-ایالت کالیفرنیا

نوشتن دیدگاه