شهر سویل - اسپانیا

سویل (sevilla) ، سبیا یا سویا نام هایی است که این شهر به خود اختصاص داده است . شهر سویل در بخش خود مختار اندلس و استان سبیا در کشور اسپانیا واقع شده و یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری دنیا می باشد. این شهر بر روی رودخانه ها دشت ها و گودال ها شکل گرفته است. شهر سویل را می‌توان پایتخت هنری، فرهنگی و مالی جنوب اسپانیا نامید. شهری مملو از معماری، تاریخ و زندگی پر جنب و جوش که تعدادی از مشهورترین کلیساهای جهان، خیابان‌های پیچ در پیچ و هنرمندان سبک موسیقی فلامنکو را درون خود جای داده است. شهر سویا در 80 کیلوتری از اقیانوس اطلس تنها بندر رودخانه ای در اسپانیا قرار دارد، این شهر یکی از گرم ترین شهرهای اروپای غربی است که دمای آن گاه در تابستان به 35 درجه سانتی گراد می رسد. در ادامه با سایت جامع گردشگری تور کیش همراه باشد تا بیشتر در رابطه با این شهر بدانید.

شهر سویل - اسپانیا

وقتی در سویا قدم می‌گذارید، احساسی متفاوت نسبت به مادرید و بارسلونا خواهید داشت. پارادوکس‌های بی‌نظیر، قیمت‌های ارزان‌تر و حال و هوایی نسبتا متفاوت از این شهر مقصدی جذاب برای گردشگران ساخته است. سویل شهری است که می‌توان به راحتی در خیابان‌ها و محله‌هایش سرگردان شد و ساعت‌ها و حتی روزها از این کار لذت برد.

در این شهر نیز همچون دیگر شهرهای زیبا اسپانیا شما می توان آثار حکومت رومی ها و مسلمانان را ببینید. بناهای باقی مانده از زمان های دور در این شهر، ارزش تاریخی فراوانی دارند.

شهر سویل - اسپانیا

این شهر دارای فرودگاه بین المللی است که شما می توانید از هرجای دنیا با پرواز مستقیم به آن دسترسی داشته باشید و نگران اقامت خود نباشید زیرا این شهر هم مانند سایر شهر های اسپانیا دارای هتل های مجلل و مسافرخانه های خوب می باشد که شما بسته به سلیقه و شرایط مالی خود می توانید در آنها اقامت داشته یاشید و این اول راه نیست بعد اقامت در هتل و استراحت آغازی برای یک ماجراجویی و یک سفریی پر از خاطره در تاریخ است. سویل 

قلعه آلکازار ، میدان اسپانیا ، برج طلایی ، از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهر رویایی می باشند.

شهر سویل - اسپانیا

نوشتن دیدگاه