فست فود افشار کیش

هر ساله تعداد زیادی از گردشگر و توریست به جزیره زیبای کیش سفر می کنند که این امر موجب رونق رستوران ها و فست فودهای جزیره شده است که اکثر این رستوران های با کیفیت بالا به مسافران تور کیش خرمت رسانی می کنند یکی از فسفودهایی که چندین سال در اسکله تفریحی کیش فعالیت می کند فست فود افشار می باشد که با کیفیت بالا و مواد اولیه تازه توانسته مشتریان زیادی از کیشوندان و مسافران را جذب خود کند.

فست فود افشار

رستوران شاندیز vip کیش

رستوران شاندیز vip کیش واقع در بلوار ایران این جزیره می باشد. تمام غذاها همراه با مخلفات ، بوفه آزاد، و نوشیدنی سرو می شود،. سفارش غذا به تعداد نفرات الزامی است. غذاهای ایرانی: شیشلیک، برگ، فیله، جوجه، شیر ماهی، ماهیچه، غذاهای دریایی بشقاب دریایی، میگو، ماهی..، غذاهای فرنگی: کباب مکزیکی، استیک، چیکن فینگر می باشد،کیفیت غذاها در این رستوران معمولی ولی قیمت ها بالا می باشد.ارائه و سرو غذا هم در این رستوران اصلا مناسب نیست.پیشنهاد ما به مسافران تور کیش اصلا این رستوران نیست.

رستوران شاندیز vip کیش

رستوران صبای کیش

یکی دیگر از سراهای سنتی در جزیره زیبای کیش رستوران صبای کیش می باشد،که در دو طبقه با فضایی کاملا دلنشین متشکل از میز و تخت و فضای باز پذیرای مهمانان تور کیش می باشد،این رستوران در نزدیکی هتل سورینت قرار دارد،این رستوران با کیفیت خوب غذاه و قیمت مناسب و کارکنان مهربان خود هر ساله تعداد زیادی از کیشوندان و مسافران را مشتری ثابت خود کرده است. 

رستوران صبای کیش

رستوران صبای کیش

رستوران بوف هایپر کیش

یکی دیگر از فست فود های پر طرف دار جزیره کیش رستوران و یا فست فود بوف هایپر می باشد که با سرو غذاهای ایرانی و فرنگی با بهترین مواد و نازل ترین قیمت هوا داران زیادی از کیشوندان و مسافران تور کیش برای خود جذب کرده است،از امکانات این رستوران دارا بودن اینترنت رایگان و خدمات رسانی خوب کارکنانش می باشد،علاوه بر این شما می توانید از مهمانان خود با رزرو قبلی در این فضای شیک پذیرایی کنید.

رستوران بوف هایپر کیش

رستوران بوف هایپر کیش

رستوران کوروش کیش

یکی دیگر از رستوران های خوب کیش رستوران کوروش می باشد که با سرو انواع غذاهای فرنگی و ایرانی رضایت کیشوندان و گردشگران تور کیش را جلب کرده است،این مجموعه رستوران آمادگی پذیرایی از 100 مهمان را نیز دارا می باشد،ساعات کاری مجموعه کوروش بدین شرح نیز می باشد 12 الی 17 برای صرف ناهار و از ساعت 20 الی 1 بامداد برای صرف شام،آدرس :سه راهی پردیس - خیابان ابن سینا - مجتمع گنجینه می باشد.

رستوران کوروش کیش

رستوران کوروش کیش