باغ فردوس تهران

باغ فردوس محله‌ای از شمیران که در نزدیکی خیابان ولیعصر و میدان تجریش قرار دارد. اکنون موزه سینمای ایران در این مکان واقع است.در ادامه با مجله همگردی تور کیش همراه شوید.

 باغ فردوس تهران

روستا و غار تادوان

تادوان روستایی در شهرستان جهرم می باشد که دارای نخلستان‌های خرما و باغات مرکبات است. این روستا در مسیر اصلی جاده شیراز به جهرم واقع شده است . روستای بزرگ تادوان درقسمت جنوب شرقی و در فاصله 23 کیلومتری از مرکز بخش خفر واقع شده است . روستای تادوان از قدیمی ترین روستاهای بخش خفر می باشد. قدمت این روستا به بیش از 2500 سال می رسد. در ادامه با مجله همگردی تور کیش همراه شوید. 

روستا و غار تادوان

دریاچه کوه گل

دریاچه کوه گل از آن دست جاهایی است که هر طبیعت دوستی باید برای یک بار هم که شده آن را ببیند، به خصوص که این دریاچه فوق العاده در کشورمان هم قرار دارد و بهانه ای برای دسترسی سخت و یا این که هزینه زیاد می شود هم وجود ندارد. کوه گل در استان کهگیلویه و بویراحمد در 8 کیلومتری شهر زیبای سی سخت قرار دارد و بخشی از طبیعت کوهستانی دنا محسوب می شود. دریاچه کوه گل مساحتی برابر نیم هکتار و عمقی 15 متری دارد و همین موضوع باعث شده تا حیات آبی جالب و متنوعی داشته باشد. علاوه بر این پوشش گیاهی و جانوری که در تنگ کوه گل وجود دارد هم بسیار غنی است.در ادامه با مجله همگردی تور کیش همراه شوید.

دریاچه کوه گل

جنگل خانیکان یا جنگل نیرنگ نوشهر

جنگل نیرنگ در 5 کیلومتری نوشهر و در نزدیکی جاده نیرنگ روستای کشکسرا واقع شده است و به پارک جنگلی خانیکان معروف می باشد ، هرچند که بر طبق گفته برخی از مردم محلی به خاطر وجود درختانی از همه رنگ و چهارفصل بودن درختان آن، به نیرنگ معروف شده است.جنگل نیرنگ منطقه‌ای آرام و بکر است که آب تنی در رودخانه کُرکُرود میتوان لذت سفر به آن را دوچندان کند. در ادامه با مجله همگردی تور کیش همراه شوید.

جنگل خانیکان یا جنگل نیرنگ نوشهر

جنگل ناهارخوران

جنگلی در جنوب شهر گرگان با حدود 300 هکتار وسعت که به عنوان تفرجگاه اصلی شهر شناخته می شود و با طبیعت دلنشین و زیبای خود دل از هر گردشگری می برد. البته اهمیت جنگل ناهارخوران تنها در طبیعت تماشایی آن خلاصه نمی شود، این جنگل قدمتی 40 میلیون ساله دارد و بخشی از جنگل های با ارزش هیرکانی محسوب می شود. در ادامه با مجله همگردی تور کیش همراه شوید.