برگزاری چهارمین افطاری بزرگ خیابانی کیش

در دومین شب از لیالی پرفیض قدر،روزه داران جزیره کیش در مرکز شهر روزه خود را با پرپایی سفره ایی به طول 250 متر در مرکز شهر در کنار گردشگران افطار کردند.به گزارش خبرنگاران این چهارمین سفره بزرگ افطاری جزیره کیش بود که همزمان با شب شهادت مولی الموحدین علی (ع) در مسافتی به طول 250 متر،حدفاصل میدان ساحل تا میدان پردیس گشوده شد تا میزبان روزه داران ساکن و گردشگران کیش باشد.در شب بیستم ماه رمضان پس از برگزاری نماز جماعت به امامت حجت الاسلام علیداری مقابل تالار شهر کیش،کیشوندان و گردشگران این جزیره مهمان این سفره افطار شدند.

برگزاری چهارمین افطاری بزرگ خیابانی کیش

افتتاح مسیرهای پروازی جدید کیش ایر

به خبر از مدیر روابط عمومی و امور بین المللی شرکت هواپیمایی کیش ایر،در راستای رضایتمندی مسافران و توسعه شبکه پروازهای خارجی،از ابتدای تیر ماه پروازها را برقرار می کند. مسیر پروازها به شرح زیر می باشد :

فرودگاه امام – تفلیس،فرودگاه امام  – ایروان،فرودگاه امام   – کیف،فرودگاه امام – استانبول،شیراز  – تفلیس ،بوشهر – تفلیس،تهران – ارومیه،فرودگاه امام – باکو،مشهد – ایروان،شیراز – ایروان،کرمانشاه-تفلیس .

 

آزاد شدن اشتغال کار اتباع خارجی در کیش

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان طبق بیانیه ایی گفت:کیش و چهار استان دیگر استان هرمزگان از ممنوئیت اشتغال اتباع خارجی خارج شده است.البته وی افزود:برداشته شدن این ممنوعیت تنها شامل اتباعی می شود که در طرح آزمایش ششم شرکت کرده اند و از این رو می توان نسبت به ایجاد دفترهای وکالت برای ساماندهی اتباع خارجی اقدام و برای آنان پروانه کار صادر کرد.طرح آزمایش ششم آخرین آزمایش صورت گرفته از وضعیت اتباع و مهاجرین خارجی در این استان است.

 

 

برج های پرشین کیش

در سواحل شمالی جزیره زیبای کیش، یکی از آرامترین و زیباترین سواحل دنیا، مجموعه مسکونی برجهای ساحلی پرشین در چهار بلوک، شامل 457 واحد در 29 تیپ مختلف قرار دارد. طراحی ویژه و منحصر بفرد این مجموعه امکان دید مستقیم دریا برای 96 درصد واحدها را فراهم آورده و تمامی واحدها حداقل یک بالکن رو به دریا دارند. برجهای ساحلی پرشین کیش بعنوان یک مجموعه مدرن و هوشمند دارای امکانات بسیار پیشرفته مطابق استانداردهای نوین جهانی شامل Smart Home Automation، BEMS، BMS و بسیاری ویژگیهای منحصر بفرد دیگر است.

برج های پرشین کیش

برج های پرشین کیش

علاقه مندی سرمایه گذاریی شرکت های اتریشی در منطقه آزاد کیش

به گزارش ایرنا رایزن بازرگانی سفارت اتریش، جزیره کیش را شناخته شده ترین هاب سرمایه گذاری ایران در عرصه بین المللی برشمرد و از علاقه مندی شرکت های اتریشی برای سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در ایران و کیش خبر داد. واین گارتنر که به همراه هیاتی از بخش بازرگانی سفارت اتریش به جزیره کیش سفر کرده اند در نشستی با مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با فرصتهای سرمایه گذاری این جزیره آشنا شدند.وی افزود : کیش یک مقصد گردشگری منحصر بفرد است و بسیاری از شرکت های اتریشی علاقه مند هستند تا از ظرفیت های منطقه و زمینه های مختلف سرمایه گذاری در این جزیره آگاه شوند تا بتوانند با یک برنامه ریزی دقیق برای فعالیت اقتصادی در کیش اقدام کنند.رایزن بازرگانی سفارت اتریش با بیان اینکه سفر رئیس جمهوری اتریش به ایران در سال 2015 و حضور نمایندگی بیش از 200 شرکت اتریشی، سرمایه گذاران این کشور را برای حضور در بازار گسترده ایران ترغیب کرده است افزود: ما در زمینه تجهیزات بیمارستانی، پتروشیمی، ماشین آلات صنعتی، و گردشگری علاقه مند به سرمایه گذاری در جزیره کیش هستیم.وی با ابراز امیدواری از اینکه با لغو تحریم ها مشکلات نقل و انتقالات بانکی در مبادلات تجاری به طور کامل برطرف و شرایط فعالیت بانک ها در همه مناطق آزاد ایران به ویژه جزیره کیش تسهیل شود، امکانات توسعه گردشگری حلال در ایران را فرصت خوبی برای جذب سرمایه گذاری های خارجی برشمرد.