اینتر لاکن - سوئیس

اینترلاکن (Interlaken) شهری کوچک در ایالت برن واقع در مرکز سوئیس است ، این شهر کوچک و دیدنی بهترین مقصد برای ماجرا جویی و تفریح است.این شهر یکی از قدیمی‌ترین، معروف‌ترین و خوش‌نام‌ترین تفرجگاه سوئیس می باشد. در ادامه با سایت جامع گردشگری تور کیش همراه شوید.

اینتر لاکن - سوئیس

شهر در کنار ارتفاعات زیبای آلپ و در مجاورت دو دریاچه برینز (Brienz) و تون (Thun) قرار دارد. البته رودخانه آر (Aare) که از آن به عنوان بزرگترین رود سوئیس یاد می‌شود، در این شهر جریان دارد و به دو دریاچه فوق می‌ریزد. به همین دلیل هم مراتع سر سبز ، دریاچه های یخی و پوشش گیاهی بی نظیر مناظری هستند که در آن به چشم می خورد.

اینتر لاکن - سوئیس

اولین توریست‌ها در قرن هفدهم وارد منطقه شدند و با توسعه حمل و نقل و اضافه شدن خط راه‌آهن و قایق، اینترلاکن به بزرگ‌ترین مرکز جذب توریست برنیز اوبرلند (Bernese Oberland) تبدیل شد. بعد از آن در این شهر بستر برای بسیاری از ورزشها چون ماهیگیری، موج سواری، پاراسل، اسب سواری و تنیس در اینترلاکن فراهم شد. این شهر در فصل زمستان هم جذابیت خاص خود را دارد کوه‌های پوشیده از برف و جاده‌های برفی و زیبا منتظر حضور شما هستند و می‌توانید در کافه‌های دنج و آرام، نوشیدنی‌های گرم بخورید و از دیدن مناظر زمستانی لذت ببرید.البته همین برف زمستانی علاقه مندان زیادی را برای ورزش اسکی از سراسر دنیا جذب میکند.

اینتر لاکن - سوئیس

در اینترلاکن هتل‌ها و اقامت‌های متعددی وجود دارد که می‌تواند پذیرای مسافران و گردشگران با هر بودجه‌ای باشد. فضای اینترلاکن به گونه‌ای است که در آن امکان پرداختن به تفریحات و سرگرمی‌های زیادی چون چتربازی ، دره‌نوردی  ، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری ، قایق‌رانی در آب‌های خروشان ، صخره‌نوردی ، کایت‌سواری ،پاراگلایدر،پرش آزاد ،اسکی و اسنوبرد سواری ، گشت و گذار با قطار کابلی اینترلاکن ،مهیاست.

اینتر لاکن - سوئیس

نوشتن دیدگاه