جنگل خودکشی در ژاپن

جنگل آئوکیگاهارا در شمال غربی کوه فوجی قرار دارد که وسعت آن به 35 کیلومتر مربع می رسد، جنگلی اسرار آمیز که عده زیادی به قصد خود کشی به آن می روند. کشور ژاپن هرساله آمار بسیار بالایی از خودکشی دارد و این فرهنگ از مراسم مذهبی «هاراکیری» سامورایی ها آغاز شده که برای حفظ افتخار و غرور خود طی این مراسم خودکشی می کردند. اما امروزه دلایل دیگری چون جامعه گریزی و استفاده بیش از حد از اینترنت را بیان می کنند.با سایت جامع گردشگری تور کیش همراه شوید.

جنگل خودکشی در ژاپن

پارک ملی سکویا -ایالت کالیفرنیا

پارک ملی سکویا (Sequoia National Park)، پارکی طبیعی در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا است.درختان این منطقه به دلیل عمر بیش از 1000 سال و ارتفاعاتی بیش از 100 متر بی نظیر می باشند، در ادامه با تور کیش همراه باشید.

پارک ملی سکویا-ایالت کالیفرنیا

بنگار شهری نفرین شده در هندوستان

این شهر در قرن 17 توسط Bhagwant Das برای پسر کوچکش Madho Singh ساخته شد. او پادشاهی جوان بود که در تمامی جنگ ها در کنار پدر می جنگید.او روز های پادشاهی اش را در بنگار می گذراند.در زمان پادشاهی او در بنگار بیشتر از 200 خانواده با جمعیتی بالغ بر 1600 نفر زندگی می کردند . شهر پر از زندگی شور و جوانی روزهای عاشقی برای مردم اما همه اینها به ناگهان در پسه افسانه ایی محو شد ، افسانه ایی سر به مهر که حالا از آن داستان هایی از مردم محلی به جای مانده است.برای اطلاع از این ماجرا با سایت تور کیش همراه شوید.

بنگار شهری نفرین شده در هندوستان

عجایب اهرام مصر

یکی از مهم ترین و با شکوه ترین سازه های دست بشر هرم های مصری می باشد ، که شکوه و عظمتشان با توجه به امکانات گذشتگان آدم را بر این فکر فرو می برد که آیا واقعا این بناها ساخت انسان است یا ساخت فرا زمینی ها که هر روز دانشمندان با اکتشاف مسائل جدید بر این باور دامن می زنند. برای اطلاع از این ماجرا با سایت تور کیش همراه شوید.

عجایب اهرام مصر

غار اصحاب کهف کجاست

اصحاب کهف (یاران غار) تعداد جوان مسیحی بودند که به دلیل مخالفت با حاکم وقت به یک غار پناه بردند، آنها از فرط خستگی خوابشان برد. خوابی که 309 سال به طول انجامید. 

حال سوالهایی مطرح می شود

تعداد یاران چند نفر بود ؟

بر سر آنها چه آمد ؟

غاری که به آن پناه برده بودند کجاست ؟

برای اطلاع از این ماجرا با سایت تور کیش همراه شوید.

غار اصحاب کهف کجاست