آکواریوم انزلی

آکواریوم انزلی اکواریومی که فعالیت خود را در سال 97 آغاز و با دارا بودن بزرگترین تونل آکواریوم کشور با طول بیش از چهل متر و با بیش از 400 گونه از ماهیان آکواریومی و خزندگان زیبا و نادر که از سراسر جهان گردآوری شده‌اند، به یکی از جذاب‌ترین مجموعه‌ های تفریحی منطقه آزاد بندر انزلی تبدیل شده است و بعد از آکواریوم اصفهان، دومین تونل آکواریوم ساخته شده در ایران به شمار می‌ آید.در ادامه با مجله همگردی تور کیش همراه شوید.

آکواریوم انزلی

ازدیگر محاسن این مجموعه می‌توان به باغ خزندگان، شهربازی، بولینگ، سینمای چند بعدی و سوییت‌های اقامتی اشاره کرد. در این مجموعه همچنین بخش‌های تجاری و خدماتی نیز وجود دارد که سرمایه‌گذاری آن به بخش خصوصی واگذار شده است.

از امکانات و بخش های ایجاد شده در این آکواریوم میتوان به تونل آکواریوم آن اشاره کرد که با دارا بودن چیزی در حدود 40 متر طول، لقب بزرگترین تونل آکواریوم کشور را به خود اختصاص داده است.

در این مجموعه بخش های منحصر به فرد دیگری نیز مانند شهربازی سرپوشیده، سالن بولینگ، سینما چند بعدی، بخش های تجاری و فروشگاهی و سوئیت های اقامتی نیز ایجاد شده تا گردشگران بتوان سفری کامل و لذت بخش را در این مکان تجربه کنند.

در مجموعه آکواریوم بندر انزلی بیش از 350 گونه از زیباترین، کم یاب ترین و خاص ترین ماهی ها و آبزیان از سراسر جهان گرد آوری و به نمایش گذاشته شده است.

نوشتن دیدگاه